Little Things - 7 - I'll kill him!

11. května 2013 v 22:20 | Maybes.
Tak vás po pár stoletích zase zdravím:DDD! Disk je stále v háji, takže absolutně nevím, co bude dál:D. Ros je nešikovná a při skákání vejšky na těláku si zlomila nos a měla lehký otřes mozku-_____-! Už je ale doma, sice nadopovaná práškama proti bolesti, ale je doma! Takže ji všichni musíme přát brzké uzdravení:*!
Tahle kapitola není ničim zajímavá, prostě pohled Rachael:). Užijte si ji:*. May.Uslyšela jsem z povzdálí hudbu. V tuhle chvíli to bylo tak romantické. Ležela jsem pod Zaynem čekajíc na ten slastný okamžik. Tóny, které se nesly z dálky, jsem vnímala, jako kdyby k této části mého života neodmyslitelně patřily. Hudba mi proudila do uší, vmísila se mi do krve a já si představovala Zayna sklánějícího se nad mým lůnem. Při té představě jsem se nepatrně prohnula v zádech. Zaynovi dlaně mi promasírovaly moje vytvarované boky a následně se sunuly dolů po stehnech a stanuly na mých kolenou. Oči jsem měla zavřené a ústa lehce pootevřené. V podbřišku mi lehce začalo brnět, když jsem cítila, jak se ke mně Zaynova hlava přibližuje.

'Rachael!' zatřásla se mnou něčí teplá až přímo horká ruka. Ošila jsem se. Otevřela jsem svoje pevně zavřené oči a pohlédla zpříma do hnědých studánek. Zamžikala jsem. 'Zvoní ti telefon.' hlas, který ke mně promlouval, mě hladil na každém místečku mého těla. S velkou námahou a nechutí vstát jsem na sebe natáhla kalhotky a jen ve spodním prádle seběhla schody. Dusot dalších nohou mě přesvědčil o tom, že mě Zayn samotnou nenechá. Můj mobil ležel v obýváku mezi hromadou oblečení, které se válelo i v jiných částech domu.

'Řekni mi, jak by ti bylo, kdyby bylo něco víc. Ruku na tvym stehně posunu výš. Byla by si proti, zeptala se:'Co děláš?' nebo by si odložila svatozář a vzala by si moji ruku, popojela výš nebo by si svou vlastní sjela po mym břiše níž. Je mi jedno jak to dneska uděláš, těším se na cokoli mi dáš…' vyzvánění neustávalo. Přehrabovala jsem se v oblečení a hledala telefon. Potřebovala jsem to urychleně zvednout, protože jsem měla chuť ze Zayna strhnout poslední kousek látky na jeho těle. Jako naschvál jsem ten mobil nemohla najít ani v jedné kapse své kabelky, ani nikde jinde. Ohlédla jsem se po Zaynovi a pokrčila jsem rameny. Jeho pohled byl ale jasný. Stoupla jsem si a lehkými kroky došla až k němu. Prsty jsem se lehce opřela o jeho vypracovaný hrudník a bříšky prstů sjela až ke kraji trenek Calvin Klein. Zavrněl a chytl do prstů lem mých kalhotek. Zatáhl mě za něj a táhl mě až do kuchyně ke stolu, kde si mě opřel o jednu z židlí. Vzal mě do náruče a posadil na stůl. Zvedla jsem obočí a pochybovačně se usmála. Posunula jsem se ještě trochu dozadu a lehla si. Za chvíli už jsem cítila, jak mi stahuje kalhotky a následně Zaynovu hlavu mezi nohami, které mi rukama něžně roztáhnul.

'Zayne!' vyjekla jsem, když mi jazykem zajel hloub, než jsem čekala. Vůbec mě teď netrápilo, že mi někdo volal. Teď to bylo jen já a Zayn. Nikdo jiný. Prohýbala jsem se v zádech pod nátlakem Zaynova jazyku. Zatnula jsem ruce v pěst a hlasitě vydechla. Cítila jsem, jak se Zaynovi rty roztáhly do širokého úsměvu. 'Nepřestávej!' zasyčela jsem na něj, ale on už si svými rty razil cestu po bříšku až k podprsence. Jednou rukou mi zajel pod záda a rozepnul mi ji. Sundal mi ji z ramen a odhodil směrem ke kuchyňské lince. Věnoval mi jeden pohled a pak mi vzal pravou bradavku jemně do úst a jazykem si s ní začal pohrávat. Nejprve ji jemně olízl a hrál si s ní, poté ji vcucl dovnitř a začal ji lehce kousat. Druhou rukou mi masíroval levé prso, které čekalo na stejnou akci. Asi po minutě a půl přešel na druhou bradavku a udělal to samé. Když upustil od mých bradavek, položil se víc na mě a začal mě vášnivě líbat. S prvním vášnivým bojem našich jazyků přišlo i první zasunutí. Pevně jsem Zaynovi stiskla ret, až zasyčel, ale nic neřekl a líbal mě dál. Zaryla jsem nehty Zaynovi do zad a vnímala každý jeho pohyb. Dal mi pusu na tvář, na spánek a přešel až k uším, kde mi začal jemně okusovat ušní lalůček. 'Uuh.' vyletělo ze mě, když jsem pocítila další zasunutí. Zatmělo se mi před očima a já cítila pořádný nával orgasmu. Celé mé tělo se třáslo, brnělo mi v konečcích prstů a moje záda vypadala jako most. I Zayn se už začal vzpínat. Z celého nadšení se opřel pěstmi o stůl a rty se mi přisál na krk. 'Víš, že jsem dneska nepečovala o tvoji bujnou zahrádku?' zeptala jsem se, když ze mě ladným pohybem vyklouzl, a sjela pohledem na jeho penis. Zayn vybuchl smíchy a sundávala si u toho opatrně svůj prezervativ. 'Čemu se směješ?' zakřenila jsem se. Chytnul mě za ruku, sundal mě ze stolu, ale okamžitě mě chytil do náruče a odnesl nahou nahoru do postele.

'Jsi roztomilá.' špitl, když si lehal ke mně. Byla jsem strašně unavená, a tak jsem se přitulila k jeho bříšku, přikryla modrou saténovou dekou a usnula. Noc byla klidná. Žádná noční můra, žádné škubání. Poklidně jsem si ležela v Zaynově objetí až do devíti do rána, kdy mě Zayn vzbudil svým vstáváním. 'Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit.' usmál se a dal mi pusu na čelo. 'Klidně ještě lež. Jdu nám udělat snídani. Dáš si lívance se skořicí?'

'Nesnídám, děkuju.' usmála jsem se a Zayn po mě střelil pohoršený pohled. 'Dobře, dobře! Dám si jeden lívanec se skořicí. Ale budu ti pomáhat.' ušklíbla jsem se a vstala jsem. V tu chvíli jsme si se Zaynem uvědomili, že jsme včera nešli spát oblečení. Zayn se uchechtl, ale já si moc dobře uvědomovala, co po nás včera zůstalo za nepořádek. 'Zayne, všechno moje oblečení je dole…' špitla jsem a trochu se začervenala. Zayn otevřel skříň a hodil po mě jedny Calvin Klein trenky a dlouhé tričko Horsefeathers. Vděčně jsem se usmála a natáhla to na sebe. Zayn na sebe hodil jen trenky a ruku v ruce jsme šli dolů. Když jsme byli v půlce naší cesty, zaslechla jsem smích. Ohlédla jsem se na Zayna, který se tvářil dost zvláštně. Potichu jsem seběhla schody a začala sbírat věci, které tu leželi. Můj natržený modrý blejzr se válel těsně vedle schodů a ta díra se zdála být větší než včera. Zbytek oblečení tam tak poklidně ležel. Nejhorší část ale zůstala v kuchyni. Cupitala jsem ke dveřím do obýváku, když se znovu ozval smích. Nakoukla jsem dovnitř. Všichni seděli na gauči napáskovaný jak sardinky a koukali se směrem ke kuchyni. Panebože. Zayn se na mě zazubil, ale mně to moc vtipný nepřišlo. Dal mi ruku kolem pasu a s veškerou hrdostí vstoupil do obýváku. Všichni okamžitě zmkli.

'Čáu.' vyjekl Harry a trochu se pousmál. Zvedla jsem obočí a Harry se okamžitě rozesmál. S ním se rozesmáli i všichni ostatní. Protočila jsem panenky a jako frajerka si to nakráčela do kuchyně. Pohled, který se mi naskytl, nebyl zrovna příjemný. Moje kalhotky ležely přímo uprostřed jídelního stolu, podprsenka se válela na kuchyňské lince. Zaynovi trenky se váleli vedle židle a to nejlepší přišlo nakonec. Zaynovo sperma bylo úplně všude. Ohlédla jsem se po Zaynovi, který taky vypadal překvapeně.

'Ty si ten kondom prostě nemohl vyhodit do koše, že?' šťouchla jsem ho do žeber a začala se strašně smát. Zayn tam chvíli jen tak stál, podíval se na mě, jak se svíjím smíchy na zemi a začal se smát taky.

'Je to fakt moje?' zahalekal do obýváku. Všichni přikývli. 'Doprdele.'

Když si pak všichni uvědomili, že už to není tak vtipný, zalezli všichni do pokojů a šli spát. Jen já a Zayn jsme uklidili kuchyň a udělali si zaslouženou snídani, na kterou jsem dostala i chuť. Sedli jsme si do obýváku k televizi a pustili si film 21th Jump Street, u kterého se vždycky strašně nasměju. Položila jsem si nohy na Zaynovy nohy a dala jsem mu pusu na tvář. Zayn se mi zadíval do očí a vzal mi můj talířek s lívancem z ruky. Odložil ho na stůl, přitáhl si mou bradu a dal mi jeden něžný polibek. Povalil mě na gauč a lehl si na mě. Začal mě vášnivě líbat a hladit na bříšku. Uculila jsem se a tím přerušila jazykový boj.

'Rachael, ale no tak.' zakabonil se a udělal na mě psí oči. Zavrtěla jsem hlavou a odstrčila ho. Posunula jsem ho stranou a vzala si zpátky svůj talířek s lívancem.

'Ty lívance jsou až moc dobrý.' zašvitořila jsem. To ho asi urazilo, protože do mě šťouchl, popadl svůj talířek a pustil se do horlivého jedení.

'Takže lívance ti vyhovujou víc, jo?' řekl uraženým hlasem, ale viděla jsem, jak se trochu pousmál, i když se to snažil zamaskovat. Zamrkala jsem na něj a přitulila se k němu. Odstrčil mě a nabral si do pusy velký kus lívance.

'Fajn.' řekla jsem a rychle vstala. V tom jsem ale ucítila ruce na svých stehnech. Zayn mě podtrhl nohy a já spadla do jeho klína. Vyvrátil mi hlavu dozadu, přidržel a začal líbat. Nejdřív jsem nespolupracovala, protože jsem měla potřebu se strašně smát, ale po chvíli Zaynovy rty začaly vydávat signály a já neodolala. Pravou ruku jsem mu dala okolo krku a přisála se mu na jeho rty. Jazykem jsem strkala do Zaynova a levou rukou ho hladila po tváři. Zayn mě držel za pas a podpíral mi hlavu, protože jsem byl zakloněná dozadu. Já tě tak miluju. Měl měkké rty plné čehosi, co mě nutilo držet se ho. Nemohla jsem se nadechnout, ale nevzpírala jsem. Nechtěla jsem přerušit tuhle překrásnou chvíli. Zayn se ale odtrhl.

'Miláčku, vždyť ty nedýcháš.' zamrkal překvapeně a já jen ledabyle pokrčila rameny. Pohladil mě po vlasech a dal mi ještě jednu malou pusu. Potom vstal a odnesl prázdné talířky do kuchyně. Ten zadek! Nemohla jsem si pomoct, a tak jsem se vydala za ním. Kuchyně byla už čistá, ale stejně jsem se musela pořádně podívat, jestli někde něco nezbylo. Zayn zrovna dělal nějaké pití.

'Mohla jsi tam počkat.' usmál se na mě a nalil do obou skleniček pomerančový džus. Když jsem ovšem došla k němu, přitáhl si mě k sobě a znovu mě políbil.

'Ty mě taky musíš pořád líbat, že?' zeptala jsem se provokativně a dala mu pusu na tvář.

'Nestěžuj si.' odpověděl mile a pokračoval: 'Kdo ti vlastně včera volal?' Ježiši, a jo! Pokrčila jsem rameny a odběhla zpátky do obýváku, kde jsem přeházela kupičku oblečení, až jsem konečně našla mobil. 6 zmeškaných hovorů od Andy, 8 od Terrie a 3 od Jess.

'Holky.' odpověděla jsem stroze. 'Měli divokou noc.' protočila jsem panenky na Zayna, který se zrovna vracel z kuchyně. Položil skleničky na stůl a sedl si na gauč. Spustil film a já si na něj lehla. Hlavu jsem měla na jeho stehnech. Cítila jsem, jak si pohrával s mými vlasy. Asi půl hodiny jsem tam jen tak ležela a koukala na film, po chvíli se Zayn zvednul a odešel do koupelny. Usrkla jsem džusu. Byl příjemně vychlazený. Položila jsem si skleničku na rozpálená stehna. V pokoji bylo nevysvětlitelné horko, a tak mi sklenička vychlazeného džusu bodla. Vzala jsem do ruky mobil a chtěla vyfotit fotku na instagram, když jsem si zrovna všimla, že mám jednu nepřečtenou zprávu. Kdo mi asi tak může psát? Vstala jsem a přešla k oknu. Naskytl se mi krásný výhled na velký bazén. To bylo ale vedlejší. Teď jsem chtěla vědět, kdo mi píše. Nacvakala jsem heslo, protože jsem měla uzamknuté sms. Nepřečtená zpráva byla od neznámého čísla. Ťukla jsem prstem. Přečetla jsem si zprávu. Opřela jsem se o sklo a přestala dýchat. Srdce mi tlouklo jako o závod. Mobil mi vypadl z ruky a moje nohy se klepaly. Zrovna v tu chvíli přišel do pokoje Zayn. Přiběhl ke mně a přidržel mě.

'Rachael? Co se děje?' řekl a přitiskl si mě na hruď. Beze slova jsem ukázala na mobil, který ležel na podlaze. Zayn ho zvedl. Hned jsem poznala, kdy dočetl. Obličej mu zrudl a najednou se nezdál být tak milý.

'Já to parchanta zabiju.' řekl a praštil pěstí do okna, až se celé sklo otřáslo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co?

Líbilo 89.7% (52)
Nelíbilo 10.3% (6)

Komentáře

1 Zuzik Zuzik | 14. května 2013 v 19:43 | Reagovat

Woooooooooooow, tesim se na další část! :-D

2 Em Em | 29. května 2013 v 17:51 | Reagovat

Jéééééžiš Maria! To je luxuuus :P ... Prosím co nejdřív dej další!! :))

3 SandypyCle SandypyCle | E-mail | Web | 31. července 2017 v 19:33 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - учу рисовать маркерами

4 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 5. srpna 2017 v 11:19 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

5 Leeanntat Leeanntat | E-mail | 11. srpna 2017 v 14:43 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

6 Avito777Kr Avito777Kr | E-mail | 16. srpna 2017 v 0:34 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пакет объявлений +на авито
авито пакет +для новорожденных
авито доска бесплатных объявлений +от частных
авито томск доска бесплатных
калуга авито бесплатные объявления

7 Dannybem Dannybem | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:27 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

8 AgustinHousa AgustinHousa | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:26 | Reagovat

cbd oil used for cancer treatment cbd oil for pain thru amazon <a href=http://ttlink.com/notice/23295656>using cbd oil for pain control</a> cbd oil dosage for anxiety children

cbd oil for bone cancer in dogs cbd oil for dogs with seizures <a href="https://www.goodreads.com/user/show/71184085-pluckyroster6926">cbd oil</a> cbd oil for dogs with bone cancer

9 Dol77larSn Dol77larSn | E-mail | 14. října 2017 v 14:39 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

11 AlysonEaw AlysonEaw | E-mail | Web | 21. října 2017 v 22:31 | Reagovat
12 BethanyLit BethanyLit | 15. listopadu 2017 v 17:10 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://medium.com/@VirginiaAgnes45/buy-soma-online-d5f3d0f242e5>read more</a> and deal with it.

13 Asfalt93pl Asfalt93pl | E-mail | 6. února 2018 v 12:06 | Reagovat

благоустройство г.макеевки
благоустройство воткинск номер телефона
асфальтирование частный двор
благоустройство в якутии
ооо благоустройство г нововоронеж

14 Canadiandefly Canadiandefly | E-mail | Web | 15. března 2018 v 1:50 | Reagovat

Keep on writing, great job!
best online pharmacy
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>global pharmacy canada</a>
drugstore online <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacy</a>

15 Canadajoink Canadajoink | E-mail | Web | 16. března 2018 v 4:19 | Reagovat

Have you ever considered creating an ebook or guest authoring on other blogs? I have a blog based on the same information you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my readers would value your work. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an email.

best canadian pharmacies
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canada pharmacy online</a>
online drugstore
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian pharmacy meds</a>

16 Trevorjoink Trevorjoink | E-mail | Web | 16. března 2018 v 18:52 | Reagovat

Hello, after reading this awesome paragraph i am as well glad to share my familiarity here with colleagues.
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>viagra tesco</a>
need perscription viagra
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">where can i buy viagra</a>

17 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 4. dubna 2018 v 12:49 | Reagovat

Hello. And Bye.

18 giagrebcets giagrebcets | E-mail | Web | 19. října 2018 v 1:17 | Reagovat

Вы не правы. Я уверен. Могу отстоять свою позицию. Пишите мне в PM, пообщаемся.

---
по крайней мере мне понравилось. fifa 15 скачать pc, fifa 15 таблетки скачать или <a href=http://15fifa.ru/>русский сайт фифа</a> скачать фифа 15 прямая ссылка на пк

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama