Little Things - 6 - I want it.

15. dubna 2013 v 21:54 | Maybes.
Čauko kakauky! Další část - ikdyž trochu kratší a obsahově horší, ale začíná mě přepadat stres a další příznaky přijímací nemoci. Bože, to zní jako projímací. Z pohledu Rachael, která je vlastně já, i když si tam můžete představit mou kamarádku Týnku:'). To je fuk. Užijte si to.Vyšla jsem schody nahoru a ještě se lehce usmívala nad bílou skvrnou. Byla jsem nahoře úplně sama. Všichni dole obdivovali nově vzniklý pár, ale na tohle jsem teď neměla náladu. Měla jsem náladu zalézt si do kouta koupelny, kterou jsem teď marně hledala. Bloumala jsem chodbami vypadajíc jako dokonalé bludiště. Nakonec jsem přeci jen objevila posvátné místo a zaplula dovnitř. Dveře jsem nechala otevřené, kdyby mě hledali, ale věděla jsem, že se to nestane. Rukama jsem se pevně opřela o umývadlo a vztyčila hlavu. Chvíli jsem se koukala na svůj odraz v zrcadle. Pár kapek mi začalo stékat po tváři, neřešila jsem to. Musela jsem ze sebe vydusit to, co ve mně tak dlouho vřelo, i když tohle nebylo zrovna vhodné načasování. Kapičky mi volně stékaly po tváři, některé už byly rozstříknuté na mramorovém umývadle.

'Rachael.' uslyšela jsem za sebou sténající hlas. Koukla jsem se do zrcadla. Stál za mnou. Svýma nádhernýma čokoládovýma očima si mě prohlížel a šeptal moje jméno. Rychle jsem si utřela pár slz a povzbudivě se na něj usmála. On mi ale úsměv neoplatil. Místo toho mě chytl za ruku. Ucukla jsem. Jeho oči se střetly s mými a já věděla, že je zmatený. Stejně jako já.

'Promiň.' omluvil se. Trošku mi zacukaly koutky, ale dlouho jim to nevydrželo. Za chvíli se mi na tváři objevila další slza. Nechtěla jsem brečet před ním. Ne teď. 'Rachael.' skoro vykřikl mé jméno a jeho oči vypadaly jako ze skla. 'Co se děje?' zeptal se mě nic netušící Zayn. Sklopila jsem oči a neodvážila se na něj podívat. Prosím, jdi pryč. Tenkrát v obýváku jsem Andy lhala. Ty jeho čokoládové oči a svůdně vypadající vzhled nešlo nemilovat. Ale to nebyl jediný důvod k slzám.

'Nechci o tom teď mluvit.' zamrkala jsem a osušila si oči. Zayn se na mě váhavě podíval, ale nakonec přikývl. Vyklouzla jsem ze dveří a razila si cestu až do obýváku. Zayn mi byl v patách.

'Co byste řekli na menší mejdan u Andyho?' vykřikl Liam a šibalsky mrknul.

'Samozřejmě!' vyjekl radostí Harry a okamžitě si stoupnul a začal si do kapes strkat mobil a peněženku. Všichni se k němu přidali, že půjdou, ale mně se nechtělo.

'Liame, já…' začala jsem a všichni okamžitě stočili pohledy ke mně. 'Já nejdu. Jsem děsně utahaná, půjdu domů.' usmála jsem se na Andy, která se na mě ustaraně podívala.

'Dobře, ale klidně přespi tady.' přidal se Louis. 'Ať nechodíš po tmě sama domů.' dodal a já se na něj vděčně usmála.

'Díky, ale k intru to je blízko.' našla jsem kabelku a zkontrolovala obsah. Nakonec jsem doklopýtala k předsíni jako všichni ostatní. Nazuli jsme si boty a otevřeli dveře. Všichni na mě zamávali a Terrie ke mně ještě přiskočila.

'Jestli se něco děje, tak pojď s náma. Alespoň si pročistíš hlavu a zapomeneš na to.' její rada byla nad zlato, ale já fakt nechtěla. Zavrtěla jsem hlavou a rozloučila se s ní vroucným objetím. Pochopila a vydala se za ostatními. Já si v poklidu šla směrem k internátu. Proč to dělám? Teď jsem mohla trávit čas se Zaynem a trochu se s ním sblížit.

'Rachael!' uslyšela jsem za sebou křik. Otočila jsem se. V dáli jsem uviděla běžícího Zayna. Jůůů. Když doběhl, nemohla jsem se ubránit lehkému nepatrnému úšklebku.

'Co tu děláš? Nejdeš s nimi?' zeptala jsem se ho.

'Víš, myslel jsem si, že bychom mohli jít k nám domů a dát si třeba skleničku. Promluvit si.' Panebože. On si chce se mnou pomluvit! Skousla jsme si spodní ret a přikývla.

'Docela ráda.' podotkla jsem a znovu si skousla spodní ret. Zayn se usmál. Celou cestu jsme šli mlčky. Nikdo ani nedutal. Tolik se mi líbíš. Ani o tom nevíš. Jen ho chytnou za tričko a strhnout si ho k sobě. Zlíbat ho. Moje podvědomí na mě protočilo oči. Jsem naivní.

Zayn otevřel hlavní dveře a počkal si, až vstoupím. Sundala jsem si boty, a když jsem viděla, že mi Zayn pokynul, abych šla do obýváku, udělala jsem to. Sedla jsem si do nádherného přepychového křesla. Prozkoumávala jsem okolí a otočila se s křeslem o 360°. Narazila jsem nohama do Zayna, který se trochu zakymácel.

'Ježiši!' vyjekla jsem. 'Jsi v pohodě? Promiň.' rychle jsem vstala a chytla ho za paži. Držel se za koleno, ale po chvíli ke mně zvedl svůj pohled. Těkal očima z mých rtů na mé oči a já věděla, že bych ho měla políbit. Byl tak blízko. Zavadil rtem o ten můj a já cukla. Odtáhla jsem se a sklopila pohled.

'Zayne…' vydechla jsem a udělala krok dozadu.

'Rachael… já…' zadrhl se. Nevěděl, co říct. Já taky ne. No tak! Řekni, že mě chceš. Řekni to.

'Promiň, nechtěl jsem na to tolik spěchat.'

'Na co?' vyjelo ze mě nekontrolovaně a já začala litovat. Vždyť já vím na co. On mě miluje. Asi. Zayn povytáhl obočí a trochu se oklepal.

'Můžeme si promluvit o tom, co se dělo v koupelně?' změnil téma. Jak nenápadné. Nechci mu to říkat. Prostě nechci.

'Neodpověděl jsi mi na otázku a… ne.' řekla jsem a můj tón hlasu zněl tak povýšeně. Znovu jsem usedla do křesla a usrkla vína. Zayn na mě pohlédl a já okamžitě roztála. Uh.

'Já vím.' řekl a napil se vína. 'Nechci na ni odpovídat. Prostě změňme téma, ano? Chci vědět, proč jsi brečela.' Ježiši. On je tak dominantní, arogantní, namyšlenej, krásnej a dokonalej.

'Nechci to řešit.' ušklíbla jsem se na něj a on se uchechtl. Poklepal rukou vedle sebe a já si k němu přisedla. Usmál se na mě a nastavil skleničku do vzduchu a ťukl si se mnou. Nenapil se a místo toho položil skleničku na stůl. Otočil se ke mně čelem a dal nohy do tureckého sedu. Udělala jsem to samé a očima těkala po pokoji. Hlavně nenavazuj oční kontakt. Nesměle se na mě pousmál.

'Opravdu mi nechceš říct, proč jsi brečela?' optal se mě po chvíli.

'Proč to chceš vědět?' ohradila jsem se. Moje tónina hlasu mě samotnou překvapila. Zayn se zprudka napřímil, ale nakonec vydechl a odpověděl:

'Protože tě mám rád.' řekl a mě ztuhl úsměv na tvářích. 'A protože nechci, aby ses trápila.' dodal později. Chvíli jsem na něho koukala a přemýšlela, co mám říct. V hlavě se mi rodilo hodně moc nápadů, které bych mu mohla říct, ale všechny byly tak nepravděpodobné a trapné. Vlastně… i to, kvůli čemu jsem brečela, bylo trapné, ale stále jsem se kvůli tomu budila a měla noční můry. Zadívala jsem se mu do očí a začala si žmoulat kalhoty.

'Víš… je to trapný.' řekla jsem a on povytáhl obočí.

'Nic, co ty řekneš, není trapný.' řekl povzbudivě a dodal mi tím odvahu.

'Víš… asi před třemi měsíci jsem měla vztah.' viděla jsem, jak se Zaynovy rty stáhly do úzké linky.
'Bylo to vážně fajn, měla jsem ho opravdu ráda a myslela jsem si, že i on mě. Ale opak byl pravdou.' trochu se mi zaleskly oči. 'První dva týdny jsme byli spolu opravdu šťastný, ale potom se strašně změnil. Začal fetovat a mlátit mě.' nevěděla jsem, jestli nemám přestat. Zayn vypadal děsně zděšeně a já měla zase na krajíčku. 'Začalo to fackou a skončilo to modřinami po celém těle. Vyhrožoval mi, že jestli to někomu řeknu, můžu se se všemi rozloučit a já se bála.' Zayn vztyčil ruce a já sebou škubla. Opatrně mě objal a přitáhl si mě k jeho bříšku. Zachumlala jsem se a pokračovala: ' Nakonec jsem to nevydržela a řekla jsem to Andy, která to okamžitě ohlásila na policii. Vůbec nevím, kde je teď.'

'Jeho jméno?' přerušil to trapné ticho, které nastalo chvíli po mém stručném vyprávění, Zayn.

'Mm, Eric Rade, proč?'

'Abych věděl, komu mám jít rozbít hubu.' řekl a jeho hlas zněl strašně. Napřímila jsem se a tiše zašeptala:

'Prosím, ne.' zaryl se mi očima do těch mých a přitáhl si mě k sobě. Než jsem se nadála, moje rty s jeho sváděly nekompromisní souboj. Jazykem se mi probourával dovnitř a chvíli si jen hrál. Po chvíli začala krutá válka a já mu ze slasti prohrábla jeho husté tmavé vlasy.

'Ty.Tak.Krásně.Voníš.' zavrněl mi do ucha a začal mi kousat ušní lalůček. Trošku jsem se odtáhla.

'Zayne… já vím, asi sis dnešek představoval jinak, ale…' začala jsem, ale Zayn mě přerušil.

'Ne! Nechci po tobě nic, co by se ti nelíbilo. Chci, abys byla šťastná.' řekl mi a objal mě. Schoulila jsem se k němu do klubíčka a začala si hrát s jeho mikinou Vans. Je tak milej. Já nevim, asi jsem se zamilovala. Hodně. Hodně. Hodně. Hodně. Hodně moc. Svými silnými pažemi si mě přitáhl ještě blíž k sobě a dal mi letmou pusu, která se změnila ve vášnivé líbání. Vstala jsem a on taky. Přitáhl si mě k sobě a já z něho strhla kalhoty. Pak jsem mu rozepnula mikinu a jedním tahem ji sundala ze Zaynových ramen. Došli jsme až ke schodům, kde ze mě Zayn strhl blejzr a poté kraťásky. Vyšli jsme schody, stále zavěšeni v sobě. Když jsme doklopýtaly nahoru, otevřel dveře svého pokoje loktem a hodil mě na postel. Stáhla jsem ho s sebou a přitáhla si ho blíž. Odtáhla jsem se od něj a svlékla mu tričko. On sjel pohledem k mému podbřišku a ladně mi sundal kalhotky. Zubama.

'Vážně to chceš?' zeptal se mě a stiskl mi ruku. Horlivě jsem přikývla. 'Tak roztáhni nohy, bejby.'
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co?

Líbilo 89.7% (52)
Nelíbilo 10.3% (6)

Komentáře

1 Sári.* Sári.* | 17. dubna 2013 v 20:22 | Reagovat

Strašně krásně píšeš no :-), úžasné  :-) :-P

2 Rosette Rosette | Web | 20. dubna 2013 v 13:08 | Reagovat

Broučkůůů! To je úžasný:) Moc se ti to povedlo a fakt úžasně píšeš!:D Promiň, že komentuju až teď, ale dneska na mě už začíná lézt nervozita z přijímaček, tak se potřebuji odreagovat:') Opravdu se ti to povedlo:) Těším se na další díl!:D

3 Maybes. Maybes. | Web | 20. dubna 2013 v 17:32 | Reagovat

Vůbec se mi to teď nepovedlo. Psala jsem to, když jsem měla smíšený pocity z přijímaček a z toho, že mi nevyšla ani primitivní rovnice:DDD. Doufám, že další díl bude o něco lepší, i přesto ale děkuju:'):*!

4 Mončičák Mončičák | 22. dubna 2013 v 22:46 | Reagovat

Hezká kapitola.:)) Holky ať se vám to zítra povede!:)) a jinak přidej další díl, prosím:P

5 Zuzik Zuzik | 14. května 2013 v 19:44 | Reagovat

promiň že až teď když už je další část :-D

KRÁSNÝ!!!!! ;-)

6 Arlenelob Arlenelob | E-mail | 22. července 2017 v 11:27 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

7 Mariasr Mariasr | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 14:27 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно найдете то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

8 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:42 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

9 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 4. srpna 2017 v 21:47 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

10 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 6. srpna 2017 v 5:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:28 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

12 Avia777ei Avia777ei | E-mail | 16. srpna 2017 v 16:42 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты дешево скидки пенсионерам
купить авиабилет москва ростов +на дону недорого
купить билет +на самолет туту дешево официальный
купить авиабилеты дешево
авиабилеты купить билет недорого

13 Dannybem Dannybem | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:40 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 GeorgeNeess GeorgeNeess | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 4:55 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>аудиокнига млм, сетевой бизнес предложения</a>

15 DorogiKRDhus DorogiKRDhus | E-mail | 24. srpna 2017 v 12:54 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Хадыженск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7(861) 241 2345
___________________________
муп благоустройство г.октябрьская
благоустройство предприятий
снип iii-10-75 благоустройство территорий статус на 2016 год
прокладка инженерных сетей благоустройство
благоустройство ограды дома

16 Mariasr Mariasr | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 0:47 | Reagovat

Мечтаете разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых востребованных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться стимуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

17 Avito321Pt Avito321Pt | E-mail | 28. září 2017 v 16:56 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито блокирует все аккаунты
авито списывает деньги
деньги ссср авито
авито работа кемерово в ночь деньги сразу
создание аккаунтов на авито

18 SlavaGth SlavaGth | 6. října 2017 v 6:22 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/how-much-is-ambien>url</a> and deal with it.

20 BethanyRzo BethanyRzo | 27. října 2017 v 4:41 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/7753j0/where_can_we_get_medztopcom/>source</a> and deal with it.

22 ElvaLxf ElvaLxf | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 18:47 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

24 Josephfidge Josephfidge | E-mail | Web | 14. března 2018 v 1:41 | Reagovat

Truly quite a lot of excellent info.

cialis taxi commercial <a href="http://cialisfidel.com/">generic cialis</a> cialis dosierung 10 mg <a href=http://cialisfidel.com/>cialis without a doctor prescription</a>

25 Darrellpouse Darrellpouse | E-mail | Web | 18. března 2018 v 18:08 | Reagovat

Why users still make use of to read news papers when in this technological globe all is presented on web?
<a href=http://howtobuybitcoinshelp.com/>bitcoin trading</a>
<a href="http://howtobuybitcoinshelp.com/">bitcoin trade site</a>

26 garneuhix garneuhix | E-mail | Web | 26. března 2018 v 4:35 | Reagovat

не очень

---
Я считаю, что Вы допускаете ошибку. Могу отстоять свою позицию. Пишите мне в PM, поговорим. скачать игру fifa 15, скачать песню fifa 15 и <a href=http://15fifa.ru/>сайт ea sports</a> fifa 15 скачать торрент от механиков

27 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 4. dubna 2018 v 15:04 | Reagovat

Hello. And Bye.

28 Kennethtrurf Kennethtrurf | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 6:07 | Reagovat

wh0cd2811270 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>buy erythromycin</a>

29 Kennethtrurf Kennethtrurf | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 11:21 | Reagovat

wh0cd2811270 <a href=http://stratteracheap.us.com/>strattera</a>

30 Online Loans Online Loans | E-mail | Web | 15. října 2018 v 22:23 | Reagovat

money to lend <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>bad credit loans direct lenders</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama