Little Things. - 5 - Oh, Louisi!

21. března 2013 v 18:26 | Maybes.
Tak, ujasníme si to:D. TOHLE JE 15+!:DD Ale protože to nikdo nedodrží, tak doufám, že se vám to bude líbit:). Je to z pohledu Andy, kterou ztvárňuje nejlepší Verunka, která tohle teda nečte, ale to nevadí:*. Doufám, že si ji užijete!! Mám vás ráda:*![Andy]


'Páni!' vydechla jsem, když jsme stanuly před vilou. Nadechla jsem se a nasála trochu kyslíku. Byl tu cítit déšť a čerstvý vzduch. Rozešly jsme se až ke dveřím. Nekoukala jsem moc na cestu, spíš jsem obdivovala dům.

'SHIT! Si ze mě děláte prdel, ne?' zaječela jsem tak hlasitě, že se v sousedním domě rozsvítilo světlo. Moje nové červené boty Vans, které byly látkové, se topily až po okraje v tmavé špinavé kaluži. Bezradně jsem se koukla na holky a pak na dveře, které se hlasitě otevřely. Stál v nich kluk, brunet, trochu vyšší, pruhované tričko, červené kalhoty. Byl náramně podobný tomu, kterého jsem tenkrát potkala před internátem.

'Co to je tady za orgie?' uchechtl se. 'Jsem Louis.' představil se, když jsem k němu došla s botama v ruce. Otevřela jsem pusu. Byl naprosto k sežrání. Rozcuchané vlasy mu lemovaly obličej, modré pronikavé oči měl jako studánky - studené, ale hřály u srdce. Jeho úsměv byl víc než dokonalý. Pozvedl jedno obočí a mě došlo, co musím udělat.

'Jsem… jsem Andy.' vykoktala jsem ze sebe. Usmál se a pustil mě dovnitř. 'Můžu si někam…' nedořekla jsem a ukázala na boty. Vzal si je ode mě a donesl je do koupelny, kde je nechal usušit. 'Děkuju.' usmála jsem se na něj a on mi úsměv oplatil. Otočil se ke mně zády a šel úzkou chodbou do nějaké místnosti. Vyšla jsem za ním i přesto, že jsem nevěděla, jestli je to vhodné, ale moje oči se nedokázali odtrhnout od jeho sexy pozadí. Zahnul do jednoho pokoje, který vypadal jako obývací pokoj. Vešla jsem těsně za ním. Seděli tam snad všichni až na mě a Rachael, která stála, jak jsem si teď všimla, vedle mě.

'Terrie chodí s Harrym?' pošeptala jsem zděšeně Rachael do ucha. Ta jen pokrčila rameny a šibalsky se na mě usmála.
'Tobě se hodně líbí Louis, co?' řekla, když jsme se uvelebily vedle holek na gauč, kam nás posadil Louis. Zavrtěla jsem hlavou, ale na tváři se mi rozlil takový úsměv, když Rachael vyslovila jeho jméno, že jsem se prozradila. 'Má pěknou prdel, no.' ohodnotila mi můj cíl Rachael a já se na ní uraženě podívala.

'A co ty? Kterej?' šťouchla jsem do ní a rozhlédla se. Moc na výběr už nebylo, když vezmu v potaz, že Harry, Niall a Liam mají holku a Louis je můj. Zbýval Zayn. Zayn byl tmavší pleti, hnědé vlasy rozcuchané a postavené nahoru a četné tetování na ruce. Věděla jsem, že nebezpečně vypadající kluci jsou přesným typem Rachael.

'Žádnej, jsou na mě moc sladký.' řekla a udělala grimasu. Řekla to s takovým přesvědčením, že jsem ji to i věřila.

'Tak holky…' křikl Niall z kuchyně. 'Červený, bílý, růžový?'

'Červený!' zařvala Jess. 'Já taky červený.' zařvala Terrie a přitulila se blíž k Harrymu. Hodila jsem na ní pohled, který jasně naznačoval, že hned jak přijedeme domů, všechno bude muset vysvětlit. Louis se ke mně naklonil a zeptal se mě:

'A co ty? Které lahodné víno z mé sbírky ti můžu nabídnout?' vděčně jsem se usmála a ukázala na láhev růžového vína. Pak se obrátil na Rachael a nabídl ji také víno.

'Nechceš se jít kouknout na moji sbírku vín?' zeptal se mě Louis. 'Do sklepa.' dodal a trochu se usmál. Přikývla jsem a vstala z gauče. Popoběhla jsem k Louisovi a šla těsně vedle něho do malého sklepení. Byla tu zima, trochu jsem se otřásla. Louis ze sebe sundal koženou bundu a přehodil mi ji přes ramena. Vděčně jsem se usmála.

'Díky.' sklopila jsem oči a koukala na cestu, abych mu neshodila jednu z jeho drahocenných láhví. Moje oči však těkaly z jeho obličeje k jeho břichu až k rozkroku a pak zase na cestu, ovšem na cestu jsem nedávala tak velký pozor.

'Koukej.' řekl a ukázal levou rukou na koutek, kde byl dřevený stůl a židličky. Pravou rukou mě chytl za tu mou a dotáhl mě ke stolu. Naše ruce však zůstaly propletené. Nevěděla jsem, co mám dělat. Nikdy jsem se neocitla v takovéhle situaci. Nakonec jsem se z jeho sevření vymanila a hraně se usmála.

'Dáme si něco k pití?' Louis trochu sklopil hlavu, ale přikývl a otevřel malou skříňku s Rulandským šedým. Nalil mi do skleničky a sám se napil z láhve.

'Takhle se víno nepije.' pokárala jsem ho z legrace. On se mi zadíval přímo do očí a přistoupil ke mně blíž. Oči měl pořád zaryté v těch mých a já věděla, co přijde. Nebránila jsem se. Jeho rty se přilepily na mé a začaly mě jemně líbat. Rty měl hebké, navlhčené a pevné jako skála. Když viděl, že spolupracuju, snažil se probojovat jazykem dovnitř. Odtrhla jsem se.

'To děláš pokaždé, když přijde na návštěvu nějaká holka?' zeptala jsem se ho. Trochu jsem nad tím přemýšlela, ale jeho oči mluvili za vše. Vytrhla jsem mu flašku z ruky a položila ji na stůl. Chytla jsem ho za zátylek a silně si přitáhla Louise k sobě.

'Jsi nádherná.' procedil mezi zuby a začal svádět boj s mým jazykem. Pousmála jsem se a sundala ze sebe bundu. Panebože, co mě to popadlo? Vždyť ho ani neznám. Louis ze sebe strhl tričko i kalhoty a pak mi pomohl s mým oblečením. S košilí se nepáral a rovnou ji ze mě serval.

'LOUSI!' zaječela jsem.

'Koupím ti novou, hysterko.' usmál se a jedním tahem mi svlékl kraťasy. Oba jsme tam byli jen ve spodním prádle, leželi jsme na stole, kde jsme ještě před chvílí měli pít víno. Louis si na mě lehl a začal mě laskat na krku, pomalu sestupoval po klíční kosti až k podprsence, kterou mi jednou rukou rozepnul a druhou svlékl. Rty se rovnou přesunul na pravou bradavku a něžně mi ji laskal.

'Louisi.' vydechla jsem a škubla nohou. Láhev, která ještě doposud stála na stole, odletěla ze stolu a roztříštila se na maličké kousky. Pár kapek vína mi vystříklo na břicho, a tak Louis nelenivěl a rovnou se přesunul k bříšku, kde mi všechny kapičky dopodrobna slízal. Puntičkář. Než jsem se nadála, jeho hlava ležela v mém rozkroku. Louis mě něžně líbal na vnitřní stranu stehna a přistupoval blíž k jeho cíli. Cítila jsem, jak se přibližoval, jak mi jazykem přejíždí po hlavním bodě. Prohnula jsem se v zádech a naběhla mi husí kůže. Louis trochu přitvrdil. Vypadala to, jako kdyby se chtěl jazykem probojovat až dovnitř, jenže nechtěl a pochvíli přestal.

'Louisi, nepřestávej!' vydechla jsem znovu a začalo se mi stýskat po rozkoši. Znovu mě políbil, ale tentokrát na bříško a já věděla, co nastane. Ne dva, ale rovnou tři prsty se mi zaryly hluboko dovnitř. Sykla jsem. Bolelo to. Nedalo se to vydržet. Pár slz mi vytrysklo z očí a Louis se zamračil. Vyndal ruku z mého rozkroku a něžně na mě pohlédl.

'Miláčku, promiň.' omluvil se. 'Promiň, jestli jsem moc tvrdý, řekni to.' řekl a přesunul se víc na mě. Měla jsem pocit, že se ze mě stane placka. Dal mi pusu. Nejdřív jsem nevěděla, co dělá, ale po chvíli jsem to zjistila. Jeho Louis Junior mi dělal potěšení. Vrážel mi ho tam silněji, než jsem byla zvyklá, ale líbilo se mi to. Přitáhla jsme si ho k sobě a strčila mu jazyk do úst a jemně si začala hrát s jeho. Louis uchopil moje ňadra a začal si s nimi hrát jako s balónky. Trochu jsem se musela pousmát. Ještě jednou ho do mě pořádně vrazil, a pak ze mě slezl a vystříkal se mi na břicho. Velká bílá skvrna mi ležela na břiše a příjemně hřála.

'Lousi!' vyjekla jsem, když jsem si uvědomila důležitou věc. 'Panebože.' zvedla jsem se ze stolu a všechnu 'Louisovu omáčku' smetla rukou z břicha na zem. Teď mi to bylo jedno. Natáhla jsem na sebe kalhotky, začala si oblékat podprsenku.

'Andy?' špitl Louis a přivinul si mě k sobě. 'Zlato? Co se děje?' pohladil mě po tváři a polibkem mi utřel pár slz stékajících po mé tváři.

'Louisi… ty jsi… neměl jsi…' nedořekla jsem. Byla jsem srab a bála jsem se nejhoršího.

'Miláčku, všechno, co ze mě vylezlo, zůstalo venku, neboj.' usmál se na mě, ale neuklidnil mě. Dal mi pusu a silou mě stlačil na kolena.

'Říká se prosím.' ušklíbla jsem se.

'Miluju tě, teď si klekni, ukaž mi, jak dělá pes, štěkni… A mimochodem… vypadáš fakt hezky.' začal citovat text jedné písničky a ušklíbl se. To se mi ale vůbec nelíbilo, a tak jsem popadla Juniora a tak silně skousla, že Louis silně zakňučel a zaryl mi palec do ramene. Povolila jsem a začala mu mírně jezdit jazykem po žaludu. Jeho penis byl statný, trochu silnější, a tak bylo těžké, dostat se až ke kořeni.

'Andy, jo!' zařval a praštil do stolu. Po chvíli jsem ucítila první kapičky. Nakonec se mi pusa zaplnila bílou hmotou a já polkla.

'Polykáš, jo?' usmál se. Nevěřícně jsem zakroutila hlavou a oblékla si roztrženou košili a půjčila si Louisovu bundu, aby nikdo neviděl, že je roztržená. I Louis se začal oblékat.

'Co kdybychom si dali nějaký to víno?' usmála jsem se nadšeně a zmáčkla Louisovi zadek. 'Heeeej!' obořil se na mě a políbil mě. Začala jsem rozdělávat víno, když v tom se dole objevil Niall s Jess, Harry s Terrie, Liam s Danielle, Zayn a Rachael. Všichni na nás podezřele koukali.

'Co je?' zeptal se udiveně Louis a já věděla, že ještě za námi, těsně vedle stolu, leží hromádka bílé hmoty. Viděla jsem, jak Rachael zadržovala smích, protože si té hromádky všimla. Šlehla jsem po ní pohledem a ona vyběhla nahoru. Sakra, sakra, sakra. První den a já se takhle ztrapním. Dělám kraviny. Panebože, tohle mi nikdo neodpustí. Vždyť Louise ani neznám. Připadám si jako děvka!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co?

Líbilo 89.7% (52)
Nelíbilo 10.3% (6)

Komentáře

1 Džejna:* Džejna:* | 21. března 2013 v 18:40 | Reagovat

Sárinko,miláčku, :DDD užasný :D zírám jakej se z tebe vyklubal uchyl :***
jinak, jen tak mimochodem :D jak tě napadlo slovo "statný"??? :DDDDDD byla jsem rudá až... jenom v obličeji ale tak nevadí :D :***
Asi seknu se psanim :)

2 Zuzik Zuzik | 21. března 2013 v 18:44 | Reagovat

Páni :D :D :D :D :D dost dobrý!

3 Mončičák Mončičák | 21. března 2013 v 19:48 | Reagovat

No téééda!..povím ti jsi fakt dobrá!! ;) jen tak dál.:P

4 Rosette Rosette | 26. března 2013 v 16:20 | Reagovat

Tyvole! A pak že já jsem úchyl...:'D krásný! Úžasnej popis... :x Jdu se zahrabat:D Neuděláme z toho tady fakt ty erotický stránky?:DD

5 Maybes. Maybes. | Web | 28. března 2013 v 20:08 | Reagovat

[1]: Statný? Jak asi:DDDD.

[2]: Díky:)

[3]: Děkuju moc, to potěší:)!

[4]: Hele, Ros:D! Pomlč, pomlč, ano:XX?

6 Arlenelob Arlenelob | E-mail | 22. července 2017 v 1:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

7 Flossiemuh Flossiemuh | E-mail | 25. července 2017 v 22:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

8 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 6. srpna 2017 v 0:42 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

9 Sorosa Sorosa | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:44 | Reagovat

Новые БЕСПЛАТНЫЕ флеш игры вас ожидают все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

10 Sorort Sorort | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:14 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

11 Soroek Soroek | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:08 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ВИДЕО https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

12 Soropk Soropk | E-mail | 25. srpna 2017 v 17:12 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ СЕКС ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

13 Soroxk Soroxk | E-mail | 26. srpna 2017 v 2:06 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

14 Mariasr Mariasr | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 21:00 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых востребованных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно сможете отыскать то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 BethanyHbc BethanyHbc | 11. listopadu 2017 v 4:02 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=http://raptr.com/RachelleMarcella4/wall>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

16 Canadajoink Canadajoink | E-mail | Web | 15. března 2018 v 3:27 | Reagovat

I'm not sure exactly why but this weblog is loading very slow for me. Is anyone else having this issue or is it a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.

online rx pharmacy
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacies vipps</a>
canadian cialis
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian pharmacies that ship to the us</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama