Valentine's day - Zayn

14. února 2013 v 8:50 | Rosette

Zayn


Valentine's day

Nervózně jsem se sledovala v zrcadle. Blonďaté vlasy mi splývaly po ramenou, modré šaty obepínaly prozatím hubenou postavu. Nanesla jsem si lehké stíny a rty přejela leskem přesně tak, jak to měl rád můj Zayn.

Ano… Už čtyři roky jsem chodila s 1/5 skupiny One Direction. Nikdo nevěřil, že nám to tak dlouho vydrží, ale můj vztah se Zaynem byl založen hlavně na důvěře. Ze začátku pro mě bylo obtížné poslouchat, kde všude mě prý podvedl, ale nakonec jsem se nad tyto řeči povznesla. Všechno to totiž byly jen kecy, nic víc.

A teď je tu Valentýn. Se Zaynem jsme si vytvořili tradici. Já uvařila večeři, šli jsme se projít, objímali jsme se… Vše dokonalé a ani dnes to nemělo být jiné.


Jakmile se ozvalo zachrastění klíčů v zámku, vyběhla jsem z ložnice hrnouc se do chodby, kde stál on. Neposedné vlasy vyčesané nahoru a černou upnutou bundu. A na tváři ten nádherný úsměv, díky kterému jsem se do něj na první pohled zamilovala.

"Ally!" usmál se a přitáhl si mě k sladkému polibku.

"Jsem ráda, že jsi doma, Zaynie…"

"Stýskalo se mi po tobě."

"Ještě aby ne," mrkla jsem na něj provokativně. Zasmál se a znovu si mě přitiskl k sobě. Šťastně jsem se zaculila a vdechovala jeho vůni. V jeho náruči jsem se cítila bezpečně, jako nikde jinde… A nádherně…

"Něco pro tebe mám," odtáhl se po chvilce. Nechápavě jsem na něj hleděla, jelikož se otočil a vyšel ze dveří. Chtěla jsem jít za ním, ale on se okamžitě vrátil s pugetem rudých růží.

Do očí se mi nahrnuly slzy štěstí.

"Pro mě?"

"Ano, lásko…," pohladil mě po vlasech. "Pro tu nejdokonalejší dívku na světě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maybes. Maybes. | 15. února 2013 v 20:16 | Reagovat

Představuji si, že jsem Ally<33!
Love ya, Ros! Je to krásný:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama