V nejlepším se má přestat, ne?

28. února 2013 v 14:31 | Rosette

S klidem vám přiznám, že jsem rudá až na pr*eli. :D Jenže když já prostě slíbila, že to napíšu no... Kruci. Příště se do ničeho takovýho neuvrtám.:DD Tak... ehmm... povídka o pokřtění koupelny. Asik 15+...:DD Věnováno Džejně:) Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo... Ros.*Jessie*

Stála jsem u sebe v pokoji, hledíc do zrcadla. Mělo mi dojít, jak moc těžké bude cítit se mu rovna, když vypadám takhle. Už od začátku našeho vztahu jsem si nebyla jistá, jak to zvládneme, ale šla jsem do toho, jelikož jsem ho milovala… Ale to čeho jsem se bála, se pomalu stávalo skutečností…

Začínala jsem se cítit méněcenná a po nenávistných zprávách od fanynek se mé sebevědomí jen snižovalo. Komu by se líbilo, kdyby mu psali, že je tlustý a odporný? Že si nezaslouží lásku? Že by měl chcípnout?Byla jsem ráda alespoň za ty fanynky, co mi psaly, ať si z toho nic nedělám, a že si Nialla rozhodně zasloužím, jenže… Pochybnosti ve mně vzrůstaly.

Denně jsem se prohlížela v zrcadle, brečela nad každým kilem… Jedla jsem čím dál méně a přestávala se usmívat. S Niallem to šlo taky z kopce. Snažila jsem se před ním tvářit, že je všechno v pohodě, ale nic už nebylo jako dřív.

Začala jsem se vykrucovat ze všech společných akcí, měla jsem dojem, že když stojí vedle mě, musí se držet, aby se zhnuseně neušklíbal. Má nejlepší kamarádka… Sandy. Ta jediná věděla, jak na tom jsem. Snažila se mi vysvětlit, že si to jen namlouvám, ale já tomu nechtěla věřit.

Jen já mám pravdu…

A pak… Nastal zlom. Pohádala jsem se s Niallem. Poprvé a zároveň tak moc. Řekla jsem mu to, co bych mu normálně nikdy neřekla. Křičela jsem, on mlčel. Pak spustil taky. Bezmocně na mě koukal, slzy na krajíčku. Věděla jsem, že jeho slova jsou pravdivá. Že je pravda, že jsem se změnila. Ach ano…

Už jsem nebyla ta bezstarostná dívka, co se na všechny smála a z ničeho si nedělala velkou hlavu. Teď jsem vše až moc řešila a většinu vztahovala na sebe.

"Jessie?" ozvalo se náhle z předsíně.

Ztuhla jsem a rychle zavřela dveře od koupelny, které jsem zamkla. Nechtěla jsem se s ním vidět. Nechtěla jsem, aby mě viděl takhle.

Slyšela jsem, jak prochází bytem, nakukuje do místností… Až konečně došel ke koupelně. Pokusil se otevřít, nešlo to.

"Lásko, já vím, že tam jsi."

"Běž pryč, Nialle," zašeptala jsem smutně tak, aby mě slyšel.

"Jess, otevři."

"Nemůžu…"

"Můžeš, zlato… Prosím."

"Běž pryč, Nialle!" vyjekla jsem bezmocně a vatovým tamponkem se snažila setřít šmouhy od řasenky.

"Neodejdu, dokud neuvidím, že jsi v pořádku a dokud si nepromluvíme."

Hystericky jsem se zasmála. "Tak to neodejdeš nikdy, protože v pořádku nejsem."

"Jessie! Prosím! Otevři ty dveře!"

Zavřela jsem oči, snažíc se zadržet slzy. Měl na mále. V jeho hlase šlo znát, že mu je do breku. Jindy bych otevřela dveře a stiskla ho v náruči, abych ho mohla utěšit, ale teď…

"Já ty dveře vyrazím."

"Ne…," vydechla jsem.

Musíš být silná, Jessico…

Odstrčila jsem se od zrcadla a naposledy na sebe pohlédla. No co… horší už to být nemůže. Nerozhodným krokem jsem přešla ke dveřím a odemkla. Během vteřiny se dveře rozrazily a vešel Niall. Na nic se neptal, vykročil ke mně a sevřel mě v pevném objetí.

"Ne…" zavrtěla jsem hlavou, ale on mě nepouštěl. Pevně mě tiskl na sebe, hladíc mě po zádech.

"Bude to dobrý, Jess… Bude to dobrý."

"Nebude," vzlykla jsem a přitiskla se k němu. Vdechla jsem jeho vůni, stejnou, jako když jsme se poznali. "Měl bys jít… Co nejdál ode mě."

"Co to říkáš?" odtáhl se a prsty mi jemně zvedl hlavu. "Já tě miluju. Nechci tě ztratit."

"Já tebe taky ne… Ale najdeš si někoho lepšího."

"To je blbost," zavrtěl rezolutně hlavou. "Ta největší blbost, co jsem kdy slyšel. Nesmíš věřit tomu, co o tobě někdo říká. Důležité je, co k sobě cítíme my dva. A já tě miluju… Nechci tě ztratit."

Pohlédla jsem mu do jeho modrých očí… Mohla bych ho opustit? Ne… Milovala jsem ho celým svým srdcem a věděla jsem, že on je ten pravý. Přála jsem si s ním zůstat až do konce života…

"Miluju tě, Nialle."

Usmál se a jemně přitiskl své rty na ty mé. Vzdychla jsem a přitáhla si ho k sobě blíž. Nechtěla jsem jen polibek, chtěla jsem víc… Mnohem víc.

Naše jazyky spolu sváděly divokou bitvu a ani jeden z nás nechtěl ustoupit. Nakonec vyhrál Niall, já už nemohla popadnout dech. Zrychleně jsem dýchala, zatímco on se usmíval jak sluníčko. Teprve teď jsem si uvědomila, že mi rukami zajíždí pod tričko.

Pousmála jsem se a nechala si ho přetáhnout přes hlavu, a zatímco jsem Nialla hladila po zádech pod jeho tričkem, on mi rty přejížděl po krku. Sténala jsem kvůli jeho letmým polibkům, vzdychala díky jeho dotykům…

"Nepřesuneme se do ložnice?" zeptala jsem se mezi vzdychy.

"Ještě jsme nepokřtili koupelnu." Provokativně se ušklíbl a sjel na kolena, aby mi mohl stáhnout jeansy. Zamračila jsem se. Já jsem tu stála jen ve spodním prádle, zatímco on byl celý oblečený.

Šťouchla jsem do něj a svezla se na kolena k němu. Uchopila jsem lem jeho trička a přetáhla mu ho přes hlavu. Než stačil zareagovat, přitiskla jsem se k němu a jazykem mu přejela po krční jamce. Zavzdychal a rukama mi zajel do vlasů. Usmála jsem se a jemně skousla kůžičku na jeho krku.

"Neprovokuj!" zachrčel a náhle se zvedl. Nechápavě jsem na něj koukala, co dělá. Jen na mě mrkl a poté ze skříňky vytáhl deku, kterou rozprostřel po podlaze. Následně zamknul dveře, aby nás nikdo nevyrušil.

"Pojď ke mně, babe!"

Protočila jsem oči, ale hned jsem se k němu přitiskla. Niall mě něžně položil, opírajíc se o lokty, aby mě nezalehl. Než jsem se nadála, jeho ruka našla zapínání podprsenky a jakmile ji ze mě sundal, přisál se na jednu mou bradavku. Cucal ji, okusoval… Nemohla jsem se bránit a ani jsem nechtěla. Pouze jsem vzdychala blahem a žádala víc.

Cítila jsem, jak jede rukou po mém bříšku až k lemu kalhotek. Chvilku po něm přejížděl a poté vjel pod něj přímo k mému středobodu. Vyjekla jsem rozkoší a prohnula se v zádech. Niall na nic nečekal a vnikl do mě rovnou dvěma prsty.

Na okamžik se ode mě odtáhl a stáhl poslední kus, co jsem na sobě měla. Pak se přisál k druhé bradavce a prsty ve mně začal bez prodlení pohybovat. Chvilkami mi jen kroužil palcem po klitorisu, jindy tvrdě vrážel prsty hluboko do mě. Házela jsem sebou ze strany na stranu a poddávala se blížícímu se orgasmu. Třásla jsem se očekáváním, ale v tom nejlepším přestal a odtáhl se ode mě.

"Hej!" vyjekla jsem na protest a koukla na Nialla, který mě s úsměvem pozoroval. "Tos podělal, hochu!"

I přes omámení jsem si klekla a přelezla k němu. Rozepla jsem mu pásek a s jeho pomocí mu sundala kalhoty.

"Lehni si!" zavrčela jsem. Poslechl mě a beze slova se opřel o lokty.

V týhle pozici dlouho nevydržíš, zlato.

Škodolibě jsem se usmála a prsty přejela po jeho vztyčené chloubě. Lehce zavzdychal, nepřestávajíc mě sledovat. Sklonila jsem se a vzala mladšího Niallera do ruky. Jemně jsem ho masírovala a chvilkami po něm přejela jazykem.

"Jessie…"

"Vydrž, zlato…"

Semkla jsem rty okolo jeho žaludu a přejela po něm špičkou jazyka. Strnul a opravdu se položil. Pomalými pohyby jsem začala jezdit hlavou nahoru a dolů, nehty přejížděla po jeho podbřišku. Jak jsem přidávala na rychlosti, sténal hlasitěji a víc. Cítila jsem, že se brzy udělá.

"Už budu, babe!"

Odtrhla jsem se od něj a odsunula se, stejně jako předtím on. "V nejlepším se má přestat, ne?" Andělsky jsem se na něj usmála.

Zavrčel na protest a strhnul mě pod sebe. Na nic nečekal a vrazil ho do mě až po kořen. Byla jsem na něj už zvyklá, mohl tedy okamžitě začít přirážet, jak byl zvyklý. Vnikal do mě hluboko, přesně zasahujíc můj bod G.

I když na to nevypadal, v sexu byl naprosto božský. Přirážel rychle a hluboko a já se znovu třásla extází z blížícího se orgasmu.

"Už budu!" vyjekl a následně se do mě udělal.

"Ne!" zafňukala jsem, ale bylo pozdě. Niall už ze mě vyšel.

"Neboj se…," zamumlal a sklonil se k mému klínu. Jazykem mi přejel po klitorisu a já se znovu prohnula. Jemně přejížděl kolem mého vstupu svým jazykem a palcem mi dráždil klitoris.

"Už!"

S výkřikem jsem sebou hodila na stranu a slastí zavřela oči. Cítila jsem, že má Niall pořád hlavu v mém klíně a jemně mě jazykem laská, aby tak prodloužit ten nádherný pocit. Když jsem se přestala třást, byl už vedle mě.

"Miluji tě…," zamumlal mi do ucha. "Ať jsi jakákoli…"

Přitiskla jsem se k němu, hlavu si položila na jeho rameno... "Děkuju…"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maybes. Maybes. | 28. února 2013 v 17:07 | Reagovat

Rosettko moje malá, moje nevinně vypadající Rosetto! Naprosto BOŽÍ.. trochu jsem se zakuckávala, ale tak, znáš mě;DDD!
P.S: Chci, abys mi taky takovou napsala;D!

2 Džejna:* Džejna:* | 28. února 2013 v 21:47 | Reagovat

Milačku,jsem rudá za tebe:DDDD
No jak vidim tak zase tak uchylná nejsem ;33
Myslim že s mejma 15+ se můžu jít zakopat:))
Úzasný to je <3
No..a ...jdu si to přečíst znova :33
Fakt dokonalost toto:**

3 Wewe Wewe | 28. února 2013 v 22:01 | Reagovat

Rossettko milovaná...já se asi poseru smíchy:D :D :D Wew

4 Mončičák Mončičák | 3. března 2013 v 21:32 | Reagovat

Nóó děvče..:) velká pochvala!..Napiš další, prosím(Zayn)..:D To bylo ták sexy promyšlený.. SUPER!:)

5 Cithara Cithara | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 14:08 | Reagovat

Promiň ale nemělo by to být spíš 18+ protože tohle už není normální povídka ale porno, měla by sis přečíst řazení povídek podle vhodnosti. Ale i tak nebyl tak skoro žádný děj jen sex, chápu že někomu se to líbí ale jsou tady i intalektuálnější lidé co netouží jen po bezduchém sexu ale taky po nějakém vyžití z toho všeho. Omlouvám se za svou explicitnost, je to jen můj názor.

6 DorothyIsolo DorothyIsolo | E-mail | 18. července 2017 v 21:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

7 Arlenelob Arlenelob | E-mail | 22. července 2017 v 16:35 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

8 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

9 Carolynlet Carolynlet | E-mail | 6. srpna 2017 v 17:46 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 Avito777Ber Avito777Ber | E-mail | 15. srpna 2017 v 19:39 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

баланс борд авито
акции авито
авито пылесос со скидкой москва
авито томск доска бесплатных
скидки +на авито

11 Avia777ei Avia777ei | E-mail | 16. srpna 2017 v 13:57 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить билет +на самолет туту дешево официальный
дешевые авиабилеты акции авиакомпаний скидки пенсионерам
авиабилеты недорого спб
купить авиабилеты дешево официальный сайт +для пенсионеров
момондо дешевые авиабилеты

12 Dannybem Dannybem | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 21:07 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

13 GeorgeNeess GeorgeNeess | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 4:05 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>поиск партнеров млм, сетевой маркетинг kyani</a>

14 Mariasr Mariasr | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 1:39 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых популярных способов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро сможете отыскать то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 Avito321Pt Avito321Pt | E-mail | 29. září 2017 v 3:20 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

бан аккаунтов на авито
купить аккаунты авито дешево
смарт баланс 10 дюймов на авито
как на авито изменить номер если он с другого аккаунта
как пополнить авито кошелек через киви

17 BethanyMpb BethanyMpb | 11. listopadu 2017 v 5:45 | Reagovat

Hi all! Recently I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://url.org/bookmarks/buyviagra5>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 ElvaQax ElvaQax | E-mail | 26. prosince 2017 v 3:17 | Reagovat

апрапрапр

19 Asfalt93pl Asfalt93pl | E-mail | 6. února 2018 v 20:53 | Reagovat

благоустройство территории дома коттеджа
благоустройство рабочего двора
положение о конкурсе благоустройство
г белгород благоустройство
благоустройство шебекино вакансии

20 Josephfidge Josephfidge | E-mail | Web | 13. března 2018 v 23:40 | Reagovat

This is nicely expressed. .

active ingredient in cialis <a href="http://cialisfidel.com/">buy cialis online</a> algo parecido al cialis <a href=http://cialisfidel.com/>cialis without a doctor prescription</a>

21 Canadiandefly Canadiandefly | E-mail | Web | 15. března 2018 v 16:10 | Reagovat

It is not my first time to pay a quick visit this web page, i am visiting this web site dailly and take pleasant data from here all the time.
buy prescription drugs online
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian viagra</a>
prescription drug price comparison <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacies shipping to usa</a>

22 Canadiandefly Canadiandefly | E-mail | Web | 16. března 2018 v 4:30 | Reagovat

Greetings! I've been reading your web site for some time now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from  Huffman Tx! Just wanted to mention keep up the excellent work!
canada drug pharmacy
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacies mail order</a>
canada meds <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">list of reputable canadian pharmacies</a>

23 Canadajoink Canadajoink | E-mail | Web | 16. března 2018 v 20:11 | Reagovat

I couldn't refrain from commenting. Well written!

pharmacies in canada
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacies that are legit</a>
canada pharmacy no prescription
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canada pharmacy online</a>

24 Darrellpouse Darrellpouse | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:02 | Reagovat

I'd like to find out more? I'd care to find out more details.
<a href=http://howtobuybitcoinshelp.com/>how do you buy bitcoins</a>
<a href="http://howtobuybitcoinshelp.com/">how to buy bitcoin cash</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama