Little Things - 2 - Telephone number.

10. února 2013 v 19:10 | Maybes.
Ahoooj:'), tak jak se máte? Já se stále doma léčím s horečkou, ale po včerejším krásném článku od Ros se mi totálně zvedla nálada a horečka klesla. Ne, kecám, horečka mi klesla díky prášku:D.
Jinak minulé komentáře mě opět potěšily:')! Fakt děkuju, vůbec jsem nečekala, že se vám to bude líbit! Mám vás ráda, užijte si to.Seděla jsem na posteli a četla si jeden z papírů. Zjistila jsem totiž, že po dobu prázdnin budu mít herectví taky. Od 8-mi hodin do 13-ti hodin. A holky budou mít svoje obory taky v tomto časovém rozmezí. Pět hodin je docela v pohodě. Práci mám až od dvou, tak to snad budeme s Jess stíhat.

'Myslíš si, že to budeme stíhat?' zeptala se mě Jess a vyděšeně koukala do papírů. Přikývla jsem.

'Určitě. To zvládneme, neboj.' usmála jsem se a opřela se o stěnu. Terrie už byla v pokoji taky. Všechny jsme seděly v pokoji na svých postelích a smály se něčemu, co nebylo ani vtipný.

'Kolik je?' zeptala se Andy. Řekla jsem, že dvanáct, a tak jsme se sebraly a šly dolů do restaurace na nějaké jídlo. Pořádně jsme se najedly a pak se rozhodovaly, co budeme dělat. Já navrhla, že bychom mohly jít nakupovat, ale to se nikomu nelíbilo, a tak jsme se nakonec rozhodly okouknout okolí. Bylo fakt pěkně, až jsem se divila, že neprší. Obešly jsme snad celý Londýn. Ne, to si dělám srandu, ale obešly jsme toho fakt hodně. Když jsme se vracely, klopýtala jsem z posledních sil. Měla jsem na sobě podpatky - 8cm a myslela jsem si, že umřu. Byly jsme asi 10 metrů od internátu a já jsem si sedla na lavičku a odmítla jsem vstát.

'Hele, támhle je nějakej sexy blonďák… Vidíš ten zadek? Mmmm.' Jess se děsně rozplývala. Když jsem se otočila, stál tam i nějaký vysoký kluk s kudrlinama a ten třetí měl takový rozcuch. Byly krásný. Zezadu. Bohužel se ale neotočili. A to ani, když jsme se snažily s Terrie a Jess dělat podpatky co největší rámus. Nezabralo to.

'Viděly jste toho kudrnáče zezadu? Bože…' Terrie se rozplývala nad jedním klukem celou cestu do pokoje a pak i v pokoji. Byla z něho úplně unešená. Lehla si na postel, pak se zvedla, vyšla z pokoje, a když se vrátila, držela v ruce ILLY kafe. Lehla si zpět do postele, koukala do blba a pila. Jednou za čas vykřikla, jak moc byl pěknej.Večer jsme šly spát asi kolem 24.00 a ráno jsme vstaly asi kolem šestý hodiny. Okamžitě jsem vletěla do koupelny, zapnula žehličku a šla si vybrat oblečení na dnešek. Úplně nejvíc to dneska vyhrálo tílko Jack Daniell's, kraťasy se cvočky a černé vyšší boty bez podpatku. K tomu jsem si vzala kulaté sluneční brýle, zlaté náušnice a nějaké náramky. Malování dopadlo asi tak, že jsem si udělala černé užší linky, řasenku a červenou pusu. Takovej rock style.
Jess si vzala dneska Adidas boty, bílé kraťasy a šedé tílko New Yorker. Svázala si vlasy do drdolu a namalovala se. Terrie si na sebe vzala červené boty Vans, černé legíny a červené tílko Tally Weil, namalovala se a vlasy si nechala rozcuchané. Andy na sebe natáhla černé silonky, červené kraťasy, tričko a boty Nike. Vlasy si stáhla do culíku.

'Dneska jdeme do práce, co?' zahalekala Jess a strčila si do pusy kousek čokolády, kterou vytáhla z tašky.

'Jo.' přikývla jsem. Docela jsem se těšila. Do Nando's chodí spousta pop star a jiných slavných lidí, tak třeba potkáme někoho slavného.

'Musím jít, mám teď herectví. Tak čau.' zaječela jsem a vyběhla jsem z pokoje. Proběhla jsem budovou, výtahem dolů a poté jsem zahnula do velké místnosti. Sedělo tam hodně lidí, docela jsem se až lekla.

'Ahoj, tvoje jméno?' zeptala se mě starší dáma a usmála se.

'Dobrý den, Rachael Hastings.' odpověděla jsem a úsměv ji oplatila. Paní ke mně natáhla ruku a představila se.

'Jsem tvoje učitelka Finn Colem. Budu tě vyučovat herectví celý první ročník. Ať se ti tu líbí.' poděkovala jsem ji a šla jsem se postavit k jednomu stolu, kde se shromáždilo nejvíce lidí. Okamžitě jsem se s nimi seznámila. Byly fakt fajn. Celých pět hodin jsem se dokonale bavila se skupinkou lidí, kteří žijí pro tu samou věc jako já.

Po pěti hodinách jsem se sbalila a odešla do pokoje. Osprchovala jsem se, ale vlasy jsem si nenamočila. Poté jsem se znovu oblékla, předělala fasádu a počkala na Jess, která si obouvala boty.

'Těšíš se?' zeptala jsem se ji, když jsme sjížděly výtahem dolů do haly. Usmála se a radostně povyskočila. Asi to mám brát jako ano. Vyšly jsme z hotelu a rozhlédly se. Prohrábla jsem si vlasy, nasála čerstvý vzduch a rozešla se směrem k Nando's. Jess za mnou. Když jsme dorazily před Nando's sedělo tam hodně lidí. Vešly jsme dovnitř a šly až dozadu do šaten, kde jsme na sebe hodily černé legíny, bílou košili bez rukávů, kterou jsem si zastrčila vepředu do legín a vzadu nechala volně splývat. Vlasy jsem nechala volně viset a natáhla jsem si na sebe brusle. Trošku jsem se rozjezdila a počkala na Jess, která si ještě dělala culík. Když byla hotova, vyjely jsme z šatny rovnou za bar. Zrovna přicházelo hodně lidí a my věděly, že tohle je naše příležitost. Přišly rovnou k nám.

'Dobrý den, máme tady rezervaci na jméno Hossen.' usmál se na mě jeden chlap. Rozhlédla jsem se po baru a hledala nějaký diář. Vůbec jsem ho nemohla najít, ale nakonec jsem šáhla do malé přihrádky, kde ležela velká kniha. Otevřela jsem ji a hledala jméno Hossen.

'Ano, omlouvám se. Zavedu vás tam.' usmála jsem se a vyjela zpoza baru ke stolu číslo 8. Hned, jak jsem věděla, že mi nevidí do tváře, jsem se totálně začervenala. Trapas. Viděla jsem, že Jess už má na starost taky nějaké hosty. Usadila jsem své lidi a rozdala jim jídelníčky. Poté jsem se zaměřila na Jessiiny hosty. Přijela jsem trochu blíž a … Totálně ve mně hrklo. Dojela jsem až k Jess, která byla úplně rudá.

'Jess!' vyjekla jsem. Ona zrudla ještě víc. Už nevypadala jako rajče, ale spíše jako rajský protlak.

'Já vím… nejradši bych se zakopala.' složila hlavu do dlaní. Objala jsem ji. 'Bože, neumím obsluhovat slavný lidi.'

'To zvládneš.' řekla jsem, ale věděla jsem, že bych to taky určitě nedala. Obsluhovat slavný lidi je podle mě děsný. Viděla jsem, jak se k nim najednou začala hnát spousta fanynek. Bože, co všichni s nima maj? Vždyť nejsou zas tak kouzelný.

'Co s nima všichni maj? Existujou hezčí.' pošeptala mi Jess do ucha, jako kdyby mi četla myšlenky. Pokrčila jsem rameny a vyjela k mým hostům. Zapsala jsem si jejich objednávky a pak jela rovnou do kuchyně a nakonec jsem jim jela udělat pití.

Když jsem donesla svým hostům, co si přáli, nemohla jsem se vynadívat na těch pět kluků. Fakt jsem si nemohla pomoct. Měli by už vypadnout nebo se do nich asi zamiluju. Čím déle tu seděli, tím víc jsem je měla ráda.

'Kam furt čumíš?' okřikla mě Jess, když viděla, jak jsem na ty kluky zaměřená. Pokrčila jsem rameny a dál se na ně koukala. No, nedá se říct, že bych koukala na ně. Spíš na jednoho. Byl vyšší postavy, hubený, měl trochu zarostlé tváře, ale stále vypadal mladě. Vlasy měl hnědé, postavené nahoru a na jeho ofině stkvěl blonďatý pruh. Stačila jsem si všimnout i jeho pronikavých hnědých očí. Seděl čelem k baru, takže jsem měla pokaždé super výhled. Občas se i naše oči střetli, ale co. On je slavná hvězda, určitě má holku, co já vím. Jeden z chlapců, měl kudrnaté vlasy, se na nás otočil a ve vzduchu zamával peněženkou. Jess okamžitě odjela. Nevím, co se tam stalo, ale když se Jess vracela, byla jako opařená.

'Jess?' zeptala jsem se. Ona mi jen podala papírek, na kterém stálo číslo. Telefonní číslo. Začala jsem se děsně smát. Málem jsem spadla na zem. 'Tak to je dost dobrý.' lámala jsem se smíchy celou směnu.

'To není vtipný.' zakřičela na mě Jess, když jsme se vracely z práce domů. 'Víš, jak je pro mě těžký, když si ze mě ten kluk dělal akorát prdel?' Jess byla fakt vynervovaná.

'Počkej, já si nedělal srandu.' ozvalo se za námi. Otočily jsme se. Stál tam ten blonďák, kterej se Jess tak děsně líbil. Rychle jsem Jess objala a řekla, že musím zpět na pokoj, že jsem si tam nechala mobil a odběhla jsem.

[Jess]

Nevěděla jsem, co říct. Rachael mě totálně zradila v tý nejhorší chvíli. Co mám k sakru dělat?!

'Cože?' řekla jsem nakonec. On se jen pousmál a ukázal na ten papírek, který jsem držela v ruce a stále ho muchlala a narovnávala. Nervozita dělá divy.

'To telefonní číslo je pravý.' mrkl na mě. 'Jsem Niall…' nenechala jsem ho domluvit.

'Niall Horan, já vím.' odvětila jsem a snažila se vypadat klidně. Vypadal překvapeně, ale asi to hrál. Sám ví, že jeho fanynky o něm ví víc než on sám.

'Víš, když jsem tě uviděl, tak jsem věděl, že budeš fajn. Jsi strašně krásná.' řekl mi a já se div neudusila. Trapný kecy. Urychleně jsem mu řekla, že musím jít a rozeběhla jsem se k internátu. On za mnou ještě zakřičel:

'Počkej! Nevím tvoje jméno a ani, kde tě najdu!' na to jsem mu ale neodpověděla a běžela, jak nejrychleji mi to podpatky umožňovaly. Když jsem doběhla k internátu, rychle jsem se ohlédla, jestli za mnou neběží. Naštěstí ne. Vrazila jsem do dveří, doběhla k výtahu a celá udýchaná jsem mačkala tlačítko. Už ho nechci nikdy vidět. Nikdy.

Nastoupila jsem do výtahu a zamyslela. Všechno ze mě opadlo a já si najednou uvědomila, jak moc byl milý. A hlavně krásný. Možná, že jsem neměla bezhlavě utéct. Jsem kráva.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co?

Líbilo 89.7% (52)
Nelíbilo 10.3% (6)

Komentáře

1 K. K. | 10. února 2013 v 19:28 | Reagovat

Jů tak tohle je úžasný!:'))

2 Džejna:* Džejna:* | 10. února 2013 v 19:35 | Reagovat

Sáro!  To si vyříďíme: DDDDD
Užasný to je: 333

3 Zuzik Zuzik | 10. února 2013 v 19:45 | Reagovat

no pání :-)  krásné!!!! další prosím ;-)

4 Maybes. Maybes. | 10. února 2013 v 21:45 | Reagovat

[1]: Děkuju moc:')!

[2]: Ještě, že nejdu do školy;D:X! Ale děkuju:*

[3]: Děkuju:3, snad brzy:)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama