Together Forever-3. kapitola

2. ledna 2012 v 1:34 | Rosette
Další dílek Together Forever. Snad se vám bude líbit. Jedná se o děj o 3 měsíce později. Snad se vám to bude líbit a přidáte nějaké komenty, jelikož další díl je uložen v mém počítači. :) Rosette


<Isabella Marie Swan Cullen>

O tři týdny později

Unaveně jsem se zvedla z postele a šouravým krokem jsem se vydala do koupelny. Břicho už mi opravdu vyrostlo, podle Nory prý brzy porodím. Za tu dobu, co zde žiju, jsme se spřátelili a myslím, že mě brala jako Becky. Vždy, když dítě koplo nebo mě něco bolelo, stála při mně. Avšak v noci, když jsem už usínala, vždy ve své ložnici plakala.

Posadila jsem se v koupelně na židli a unaveně zafuněla. V poslední době mě zmáhaly i krátké vzdálenosti. Snažila jsem se Noru nezatěžovat, ale ona vždy mávla rukou a pomohla mi. Děsilo mě, že jsem si nedokázala sama dojít na záchod. Tedy ehm… potřebu vykonám sama, ale problém je k záchodu se dostat.

"Bello!" ozvalo se najednou za mnou. Unaveně jsem se otočila a spatřila Noru. Okamžitě byla u mě a pomohla mi vstát. Děkovně jsem se usmála a umyla se vlažnou vodou, kterou mi pustila.

"Víš, že jsem ti říkala, abys na mě zakřičela, anebo třeba něco shodila…"

"Stačí," zastavil jsem příval jejích slov. " Jsem v pořádku."

"Stejně si mi to měla říct, Isabell. Je důležité, abys byla v klidu a moc se nestresovala. Mohla bys porodit a já bych pak opět neměla nikoho," řekla smutně a při posledním slově jí přetekla slza smutku. Setřela jsem ji a povzbudivě se na ni usmála.

"Takhle nesmíš mluvit. Je důležité, abys vydržela. Tobias a Valentina tě potřebují. A Renesmé tě taky bude potřebovat."

Udiveně se na mě podívala.

"Renesmé?"

"Ano. Renesmé Carlie Cullen. Moje dcera."

"Jak víš, že to bude dívka?"

"No… Budeme tomu říkat mateřská intuice," usmála jsem se na ní. Zasmála se a zakroutila nade mnou hlavou. Potom jsme se pomalu vydali do obýváku, kde jsem se posadila do křesla. Unaveně jsem se opřela a zavřela oči. Opět jsem byla unavená.

"Bell, nemohla bys prosím tě pohlídat Val a Tobiho? Potřebuji zajít na trh pro nějakou zeleninu. Také se kouknu, jestli není něco zlevněno. Myslím pro miminka."

Nadšeně jsem přikývla a počkala, než ke mně přisunula dvě postýlky na kolečkách s těmi andílky. No andílky…Vypadali na dva roky a energii měli jako předškoláci. Pravda však byla, že přes noc se neprobouzeli.

"Ahoj broučci," pohladila jsem je pohlavičce. Val se na mě podívala a rtíky se jí roztáhly do krásného úsměvu, který dostal každého. Tobi se na mě také podíval a dokonce se usmál, ale poté se věnoval své hračce.

Nora mi mezitím donesla čaj a poté odešla na trh. Chvilku jsem si hrála s prcky, ale nakonec jsem to musela vzdát. V poslední době nic nevydržím. Evidentně se jim to nelíbilo, ale připadalo mi, jakoby vše chápali. Nehlásili se o pozornost. Potichu seděli v postýlkách a prohlíželi si mé břicho.

"Jsem doma!" ozvalo se po půl hodině ode dveří.

"Dobře! Všechno jsme zvládli. Co ty?"

"Jo, mám všechno, co jsem potřebovala," usmála se. Přesto se však v jejím hlase ozýval divný tón. Možná zděšený, vylekaný, nebo překvapený… Netušila jsem, každopádně jsem byla až moc zvědavá.

"Noro? Co se stalo?" zeptala jsem se jí a změřila si ji zpytavým pohledem. Povzdechla si, položila nůž, kterým krájela mrkev a znepokojeně se na mě usmívala.

"Na tom tržišti jsem potkala jednoho kluka. Opravdu nádherného kluka. A nejvíc mě upoutaly jeho jantarové oči, které však měl tmavší barvu. Ten kluk byl rozhodně upír, který dlouho nejedl. A pak promluvil. Krásnější hlas jsem snad neslyšela, ale o to nešlo. On věděl, že u mě bydlíš. Věděl, že čekáš miminko. Bell," odmlčela se na chvíli a změřila si mě pohledem. "Představil se mi jako Edward Cullen."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mima19974 mima19974 | 23. ledna 2012 v 19:24 | Reagovat

dokonalé!!! :-)  :-)  :-)  :-D  :-D  :-P  :D
Prepáč,že až teraz,ale predtým sa mi to nedalo :(

2 Stepule Stepule | 29. ledna 2012 v 19:55 | Reagovat

úchvatné !!!
prosím o další kapitolku :-)  :-)  :-D  :-D

3 nikca289 nikca289 | 31. ledna 2012 v 19:03 | Reagovat

Prosim daj rychle dalsi kapitolu je to fantasticka kapitola :D  :-D  :-D  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama