Smrtící krása-prolog

13. dubna 2011 v 21:42 | Rosette

POHLED ANASTACIE IZABELL KING

Bože?! Co jsem komu k čertu provedla?! Co mám teď asi dělat?
Mé jméno je Anastacia Izabell King a jsem upírka. Ehmm… Něco jako upírka. Ježiši, už zase melu nesmysly! Tak jo, znovu. Mé jméno je Anastacia Izabell King a je mi navždy sedmnáct let. Ano navždy. Byla jsem proměněna před dlouhou dobou, ale něco se bohužel zvrtlo. Dalo by se říct, že jsem poloupír i když ani to ne. Existuje tři čtvrtě upír?
Asi taky nevíte co? Nevadí! Mám husté zlaté vlasy, které mi splývají v divokých a často neupravených vlnách po pás. Pronikavě čokoládové oči zdobí můj vcelku malý obličej. Malý nos je docela roztomilý, tedy ostatní to říkají, ale jednou z mých předností jsou rty. Plné a rudé jako krev. Dobrý ne? Dále mám hubenou postavu a docela bujné poprsí. Plus ještě štíhlé dlouhé nohy.
No a k rodině… Popravdě před pár lety bych to řekla asi takhle: Kdo já k sakru jsem?!" Jenže teď už to vím! Jsem dcerou Royce Kinga, který už je však po smrti (byl zabit, bůh ví kým) a nejspíš dcerou Rosalie Kingové, která naopak zmizela. Takže jsem vlastně sirotek.
Záhadou však je moje narození. V rodině jsem se objevila několik měsíců po smrti otce a zmizení mé matky. Prý mě, ale neporodila ona. Zajímavé, že? Jak jinak. Já přeci nejsem normální. Má teta alias žena, která mě proměnila, mi řekla, že jsem prý dílem bohů. Asi byla věřící no! To jsem se však nedozvěděla, Volturiovi ji zabili měsíc po mém znovuzrození.
A tak se dostáváme k rodině, kterou zrovna nemusím alias našim králům. Volturiovi. Aro, Caius a Marcus. Nikdy mě neviděli, ale nějaký upír, kterého jsem asi někde potkala, jim řekl, že jsem krásná a tím mi způsobil nemalé potíže. Začali se o mě totiž zajímat. Hrůza.
No, pak mi před nimi poskytl úkryt hrabě De Casta. Bohužel jsem až pozdě zjistila, že mě chtěl taky pro sebe. No a jeho dávný nepřítel Drákula o mně ví taky a hádejte, co chce! No jasně! Mě! Mám to, ale těžký život!
Jenže mě už je to všechno jedno. Oni mě chtějí, já je ne. Nevím tedy, co by se mnou dělali, jelikož dokážu být vážně dost otravná. No a teď zrovna mířím do Forks. Popravdě horší místo jsem ji k žití vybrat nemohla. Útěchou mi ale je, že je to ten největší zapadákov na světě a tak mě tam snad hledat nebudou.
Jo málem bych zapomněla! To že jsem nejkrásnější upír na světě, říkají ostatní, takže upozorňuji, já v tom prsty nemám. Vlastně je to spíš takové prokletí. Neexistuje pro mě slovo láska. Všichni totiž chtějí jediné, krásnou ženu. Tedy nemyslím to vůči ostatním špatně, ale já jinou zkušenost nemám.
Pokud jde o mou moc, kterou tedy vážně mám, umím ošálit svou krásou nebo zpěvem. Moc to ale nepoužívám. A jestli jde o mé závislosti, pár jich mám.
1)nakupování
2)šminky
3)rychlá auta
4)zpěv
5)malování obrazů
Dál už vás zatěžovat nebudu. Můj asi sto položkový seznam byste nemuseli přežít. A teď jak by asi řekl někdo normální (napodobím ho), HURÁ DO NOVÉHO ŽIVOTA A MINULOSI SBOHEM!
Tak jo, to byla jen sranda. Já totiž normální nejsem a vážně jsem realista (ironie), řeknu tedy jediné. Uvidíme se ve Forks, kde mě nejspíš stejně najdou…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TerezC TerezC | 14. dubna 2011 v 16:41 | Reagovat

super kapitola :))
máš skvělý nápady :D

2 Jasmínka Jasmínka | 14. dubna 2011 v 18:10 | Reagovat

juuuu...krásný nápad...hrozně se těším na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama