Nápady 1

26. října 2010 v 11:18 | Rosette |  Nápady
CATCH THE GIRL!
V přeložení: Chyťte tu holku!
Izabell Laura Swan je mladá poloupírka, která žije se svým pravým otcem, upírem Charliem Swanem. Její matka Victorie ji porodila ještě když byla člověk a Charlie ji přeměnil. Byla opravdu dobrá stopařka a proto po ní začali toužit Volturiovi. Ona však nechtěla a proto za to zaplatila životem. Teď Iss zabili i otce a ona je v celém světě sama. Touží po ní také zatoužili Volturiovi a ona před nimi musí utíkat. Arův příkaz, ale zní jasně: Chyťte tu holku! Jak se vypořádá se svým osudem? Uteče nakonec Volturiům nebo ji chytí?

EXPERIMENT
Isabella a Chace jsou sourozenci, kteří mají milující rodinu, Jamese a Jean Crowderovi. Jednoho dne, když jedou z velkého nákupu domů, mají nehodu při níž zemřou rodiče sourozenců. Nikdo však nevěděl, že nehodu zapříčinil přeříznutím brzd šílený věděc Arthur Wing jež experimentuje s lidmi. Samozřejmě tajně. No, a Isabella má být pozitivní experiment, podle něj jeho mistrovské dílo. Jenže mu zbyl ještě Chace, který je mu k ničemu a tak ho nechává uprostřed lesa a Isabellu odvléká do svého sídla kde má laboratoř. A tak strávila Isabella 5 let svého života za zdmi doupěte šíleného vědce. Ten však věděl o upírech, vlkodlacích a různých jíných bytostech a dřív je také lovil. Teď chce však vyvinout novou rasu! Po dávkách těch 5 let dává Belle různé jedy i krve bájných tvorů. Co se z Isabelly stane? A co Chace, zemřel tenkrát v lese jak se Iss myslí? Bude Iss zavřena v sídle Arthura Winga až do smrti? Nebo žije věčně? A jak do toho všeho zapadají Cullenovi?


GUARDIAN OF THE VAMPIRE
Claire Vivien Delamey je dívka, která se přistěhovala do Forks. Není však člověk, ale něco tajemného. Své tajemství by neměla nikdy vyzradit, ale to je jen na ní. Jejím posláním je hlídat dobré upíry, aby nepřišli na scestí a nezabili člověka. Vše se však nedá ohlídat jenže je tady urgentní případ. Mladá Isabella Swanová a rodinka vegetariánu. Cullenovi. Zvládne ohlídat Edwarda a ostatní, aby nepokousali Bellu tak jak se to málem stalo s Jasperem? Má vůbec šanci proti tak mocným tvorům?

DÍVKA Z OBRAZU
Edward se jednoho dne rozhodne podívat do starého krámku na CD. Jenže se mu tam zalíbí starý obraz. No obraz, spíš dívka namalovaná na obraze. Koupí ho a doma si ho vyvěsí v pokoji. Jenže když nastane noc, z obrazu vystoupí dívka na něm a začne po domě strašit jako duch. Jen pět minut před půlnocí a pět minut po ní může žít jako člověk. Zviditelní se, může se najíst... Stejně tak i den před úplňkem, v úplňku a den po něm. Pak je stále zakletá v obraze. Kdo jí to udělal? Bude strašit věčně? Nebo dokážou Cullenovi dívku vysvobodit? Obstojí láska mezi Edwardem a Bellou? A vůbec, nezaleknou se Cullenovi ducha d´ívky a neutečou strachy?
PODPÁSOVKA
Příběh začíná jako Rozbřesk, ale něco se změní. Edward se s Bellou oženil, ale neodjeli na ostrov, aby si užili líbánky. Pomilovali se už ve Forks. Pak, ale Ed změní názor na Bellu a odjede se svou rodinou pryč. Isabella je nešťastná, ale když zjistí, že je těhotná má opět pro co žít. Začíná nový život se svým budoucím miminkem. Avšak co se stane, když se o tom všem dozví vlkodlaci? Jak to všechno dopadne?

KAMENNÉ SRDCE
Edward s Bellou se mají rádi, ale jejich vztah je taprve někde na začátku. Isabella ví o jeho tajemství a neskonale ho miluje. Pak, ale na ní začne Edward naléhat ať se sním vyspí, což ona nechce, A tak Edward odjíždí a nechává Isabellu samotnou. Ta se z toho okamžitě vzpamatuje se slovy "byl to debil,je to debil" a začíná nový život. Tentokrát se svým kamarádem Jacobem Blackem. Ten se poté mění ve vlkodlaka. Otiskne se do Belly? Nebo bude Bella opět sama?
PS: Nejspíš potěším ty, co nenávidí Edwarda a jsou pro Jacoba.

ZTRACENÁ SVOBODA
Isabella je dcerou Carlislea a Esmé, ale v jejích 5 letech ji z jejich péče vytrhne upír De Casta. Je s mocí třetí pod Volturiovými. Druhý je Drákula. A tak Isabella žije u De Casty. Ve svých 17 letech je už však De Casta k neudržení. Překrásná poloupírka je pro jeho choutky pravé uspokojení. Jenže co když ho Isabella nemiluje? Donutí ji k lásce? Nebo se Isabella zamiluje do někoho jiného?

ZAKÁZANÁ LÁSKA
Renesmé Carlie Cullen je přítelkyní vlkodlaka Jacoba Blacka. Milují se a jsou ochotni riskovat vše, jen aby ten druhý přežil. Nessie je už 18 a tak se s Jakem stěhují do svého vlastního domu, daleko od Cullenů. Žijí spolu šťastný život do doby, kdy se o Ness dozví Drákula. Má jen dvě manželky, tu třetí mu zabili a moc by se mu líbilo mít unikátní dítě s poloupírkou. Unese tedy Nessie a bude s ní chtít mít dítě. Postaví se mu Renesmé nebo se do něj zamiluje?

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lied lied | 1. listopadu 2010 v 18:18 | Reagovat

docela mě zaujal nápad experiment

2 Marketasaky Marketasaky | 17. listopadu 2010 v 16:46 | Reagovat

Ahoj tyhle dva nápady jsou super. EXPERIMENT,CATCH THE GIRL! :-) :-)

3 TerezC TerezC | 23. prosince 2010 v 20:55 | Reagovat

Mě se strašně líbí nápad SMRTÍCÍ KRÁSA, ale taky CATCH THE GIRL! =)

4 nikca289 nikca289 | 4. února 2012 v 18:47 | Reagovat

Mne sa pacia tieto napady: EXPERIMENT, KAMENNÉ SRDCE,CATCH THE GIRL! :-D  :-)

5 esther esther | 4. února 2012 v 21:47 | Reagovat

Ahoj, já jsem pro Catch the girl a Dívku z obrazu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama